Kartony do pakowania

kartony położone jeden na drugim

Szeroki wybór materiałów do pakowania na potrzeby Twojej przeprowadzki. Solidne, eleganckie pudełka kartonowe z praktycznymi uchwytami. Aby pudełka kartonowe były użyteczne i niezwykle poręczne, mają charakterystyczną stylistykę ze specjalnymi wycięciami. Oprócz standardowych pudełek, można również zamówić pudełka z unikalnymi nadrukami. Można również poprosić o zestaw do przeprowadzki przygotowany zgodnie z koncepcją producenta do profesjonalnych przeprowadzek. Bierzcie, póki jest ciepło.

Wystarczająco trudno jest przenieść własne rzeczy z jednego domu do drugiego, ale przenieść je dla kogoś innego. Ludzie mają tendencję do gromadzenia rzeczy bez względu na to, gdzie mieszkają i jakie są ich okoliczności. W związku z tym każda przeprowadzka może być wyzwaniem logistycznym i psychologicznym.

Nie oszczędzaj na zakupach materiałów do pakowania

Pomyśleliśmy o naszych klientach przechodzących przez takie procedury oraz o firmach specjalizujących się w usługach przeprowadzkowych i stworzyliśmy szeroką gamę pudełek kartonowych o innowacyjnej konstrukcji ze wzmocnionej tektury falistej, które skutecznie zapakują i bezpiecznie przetransportują każdy towar.

Dostępne w różnych rozmiarach, oferują bardziej wydajny transport niż kiedykolwiek wcześniej. Pudła wymienne wykonane są z kilku rodzajów tektury falistej o różnej grubości i wytrzymałości. Pudła trójwarstwowe są bezpieczniejsze, a pięciowarstwowe to dobry wybór do transportu bardziej wrażliwych przedmiotów.

ZAWORY Klinger

Zawory kulowe KLINGER Ballostar® KHI zaprojektowano z myślą o przewidywaniu i spełnianiu rosnących wymagań użytkowników oraz przyszłych, coraz bardziej rygorystycznych norm dotyczących naprężeń rozciągających, ściskających i zginających, którym podlega armatura.

Jedną z kluczowych cech zaworów kulowych jest unikalny system uszczelnienia kuli. Zintegrowany kurek kontrolno-spustowy, przyspawany do korpusu zaworu, znajduje się w obszarze gniazda kuli i umożliwia redukcję ciśnienia w zamkniętym zaworze bez potrzeby demontażu z rurociągu. Dzięki temu można łatwo sprawdzić szczelność. Zawory kulowe są wszechstronne w zastosowaniu, idealnie sprawdzają się w elektrowniach konwencjonalnych i wodnych, hutnictwie, górnictwie, w instalacjach ciepłowniczych oraz na podziemnych i naziemnych rurociągach.

KLINGER® Zawory Tłoczkowe KVN

Zawory tłoczkowe KLINGER oferują doskonałą wydajność oraz umożliwiają oszczędność kosztów produkcyjnych dzięki minimalnym wymaganiom konserwacyjnym i łatwości obsługi. Te zawory wyróżniają się unikalnym systemem uszczelnień i pierścieni, które zapewniają szczelność zewnętrzną, co przyczynia się do ochrony środowiska przed zanieczyszczeniami.

Od 1922 roku KLINGER jest pionierem w technologii zaworów tłoczkowych. Zawory te dostępne są z różnymi rodzajami połączeń: kołnierzowymi, gwintowanymi, spawanymi (BW i SW), a także w wykonaniach zgodnych ze standardami DIN i ANSI. Dzięki temu zawory tłoczkowe KLINGER stanowią istotny element szerokiej gamy produktów przemysłowych marki KLINGER. Już teraz sprawdź ofertę na zawory klinger naszej stronie www.