Folia stretch - zobacz naszą szeroką ofertę.

Wiodący producent folii stretch

Jako wiodący producent folii stretch w Polsce staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dlatego możemy zaoferować szeroki asortyment produktów w atrakcyjnych cenach. Na naszej stronie znajdziecie Państwo folie stretch charakteryzujące się wysoką elastycznością, właściwościami uzupełniającymi i adhezyjnymi. Ich wydajność jest niepodważalna.

Od wielu lat rozwijamy nasz główny produkt - folię stretch. Koszt wprowadzenia każdej innowacji prawie zawsze znajduje odzwierciedlenie w otoczeniu. Dlatego też wprowadziliśmy szereg działań prośrodowiskowych, które zapewniają harmonijny rozwój.

Folia stretch

Jako producent folii koncentrujemy się na zaspokojeniu potrzeb opakowaniowych każdego klienta. Przyjmujemy zamówienia indywidualne. Staramy się realizować zamówienia, które są niestandardowe. Oferowane przez nas folie mogą być wykonane na zamówienie pod konkretne produkty. Wymiary materiału opakowaniowego nie są dla nas w żaden sposób ograniczeniem. Na życzenie klienta możemy zaproponować własne rozwiązania lub zmodyfikować istniejące. Modyfikacje takie przynoszą korzyści na wielu płaszczyznach, takich jak skrócenie czasu pakowania, obniżenie kosztów materiałowych oraz estetyka zapakowanego produktu. Jako producent folii, Forba chce być częścią Twojej działalności, a nie tylko realizować Twoje zamówienia.

Naszym zadaniem jest pomóc naszym klientom dobrze się zapakować i ustalić właściwy kurs dostawy. Współpracując z nami, przekazujesz nam odpowiedzialność za zakupy, a my możemy kompleksowo dostarczyć opakowania, których potrzebuje Twoja branża. Pracujemy w dogodnym dla Ciebie terminie - telefonicznie, listownie lub na umówione spotkanie. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć na Państwa pytania.

Jako producent folii, firma Forba jest w stanie zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz. Możemy realizować zamówienia na wszystkie produkty foliowe. Nasze życie jest gorączkowe i zawsze szukamy sposobów na zaspokojenie potrzeb naszych klientów. W pilnych przypadkach staramy się przyspieszyć realizację zamówień i skrócić czas realizacji do jednego dnia roboczego. Należy tu podkreślić, że niewielu producentów folii może zaoferować taką usługę w tak krótkim czasie.

Jako znany producent folii stretch i dystrybutor sprzętu do pakowania. Od momentu powstania w 1995 roku firma nieustannie dąży do poszerzania swojej oferty produktowej i inwestowania w nowe rozwiązania, aby sprostać wymaganiom klientów. Stosując starannie dobrane materiały, firma zapewnia swoim klientom trwałe i sprawdzone produkty. Z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku europejskim, ugruntowaliśmy swoją pozycję jako niezawodny dostawca folii, taśm.

Producent worków foliowych i stretch

Czy Twoje przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją sprzętu RTV i AGD, czy specjalizujesz się w produkcji seryjnej na liniach montażowych? Właściciele firm z branży motoryzacyjnej, budowlanej czy ogrodniczej z pewnością znajdą wartość w naszej ofercie wytrzymałych folii ochronnych oraz woreczków foliowych do pakowania. Jako doświadczony producent, z 30-letnim stażem w produkcji foliowych worków antystatycznych, folii LDPE i folii ochronnej, mamy rozbudowane portfolio produktów. Wprowadziliśmy także innowacyjne folie biodegradowalne, ekologiczne oraz bio, co pozwala nam spełnić oczekiwania klientów dbających o pakowanie produktów w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Ekosell to sprawdzony producent worków foliowych na polskim i europejskim rynku.